Walking Football

Het team

*Let op: alle selecties zijn onder voorbehoud. Eventuele wijzigingen zullen zsm worden doorgevoerd

NaamPositie
Age Tichelaar-
Ubbo Posthuma-
Guus van Hurck-
Klaas v.d. Hoek-
Teake Koster-
Bart Mesken-
Fedde van der Tol-
Folly Bijlsma-
Frans Hoekstra-
Gerard Schuijl-
Harry Greve-
Jan Toering-
Jan Volbeda-
Jan Willem Veenendaal-
Joop Sapucua-
Jos Poos-
Karst van der Heide-
Ludwig Seerden-
Martien Haak-
Max van den Broek-
Piet Kuiken-
Ria Grobbe-
Roel Goudberg-
Romke Keur-
Siem Rumping-
Simon de Groot-
Stijn Kooiman-
Ton Damsma-
Wiep van der Meulen-
Sponsoren
Trainer
Kerst Heida06-1688582406-55820362
Leider
Kerst Heida06-1688582406-55820362
Data
Trainingen
woensdag10:00 - 11:30Veld B1 - ballenvak 15 - kleedkamer 7
Gerelateerd nieuws
We hebben helaas geen gerelateerd nieuws kunnen vinden.nieuwspagina
#
Team
G
GW
GL
V
DPV
DPT
DS
P
Datum
Tijd
Thuis
-
Uit
Veld
Soort
03-10-2022
19:30
fc Harlingen VR1
-
ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1
veld 2
regulier
05-10-2022
19:30
fc Harlingen JO15-1
-
ST IJVC/Blauwhuis JO15-1
veld 1
regulier
05-10-2022
20:00
SC Bolsward MO17-1
-
fc Harlingen MO17-1
veld C Hoofdveld
regulier
08-10-2022
09:00
Harlingen JO9-2JM
-
Terschelling JO9-1
veld 2 A1
regulier
08-10-2022
09:00
fc Harlingen MO15-1
-
Zeerobben MO15-1 (9-tal)
veld 1
regulier
08-10-2022
09:00
SC Bolsward JO12-3
-
Harlingen JO12-1JM
Ovaal F A
regulier
08-10-2022
10:00
fc Harlingen JO11-1
-
SJO AVC/Tzummarum JO11-1JM
veld 3 A
regulier
08-10-2022
10:00
fc Harlingen MO13-1
-
SJO Oudega/HJSC/Heeg MO13-1
veld 2
regulier
08-10-2022
10:00
LAC Frisia 1883 JO9-2
-
fc Harlingen JO9-1
veld B1 A2
regulier
08-10-2022
10:30
Akkrum MO17-1 (9-tal)
-
fc Harlingen MO17-1
veld B - Kunstgras
regulier
08-10-2022
12:00
fc Harlingen JO15-1
-
ST SDS/Nijland JO15-1
veld 1
regulier
08-10-2022
13:00
Terschelling JO14-1
-
fc Harlingen JO14-1
veld 1
regulier
08-10-2022
14:00
fc Harlingen JO17-1
-
Leeuwarder Zwaluwen JO17-1
veld 2
regulier
08-10-2022
14:30
Waterpoort Boys VR1
-
fc Harlingen VR1
veld 1
regulier
08-10-2022
16:00
fc Harlingen JO19-1
-
GAVC JO19-1
veld 1
regulier
09-10-2022
10:00
fc Harlingen 4
-
FVC 2
veld 1
regulier
09-10-2022
12:00
fc Harlingen 2
-
VC Trynwalden 2
veld 2
regulier
09-10-2022
12:00
fc Harlingen 3
-
Friesland 3
veld 1
regulier
09-10-2022
14:00
fc Harlingen 1
-
Oldeboorn 1
veld 1
regulier
14-10-2022
19:30
fc Harlingen 45+1
-
v.v. Dronrijp 45+1
veld 3 A - Kunstgras
regulier
14-10-2022
20:00
Beetgum 45+1
-
fc Harlingen 45+1
veld 3 B
regulier
14-10-2022
20:30
fc Harlingen 45+1
-
Foarut 45+1
veld 3 B - Kunstgras
regulier
14-10-2022
21:30
AVC 45+1
-
fc Harlingen 45+1
veld 3 B
regulier
15-10-2022
10:30
SC Joure MO13-2
-
fc Harlingen MO13-1
Veld B
regulier
15-10-2022
11:00
fc Harlingen MO17-1
-
LAC Frisia 1883 MO17-1
veld 1
regulier
15-10-2022
13:00
SC Franeker MO15-1
-
fc Harlingen MO15-1
veld E
regulier
15-10-2022
14:00
fc Harlingen VR1
-
ST WWS/Warga VR1
veld 1
regulier
15-10-2022
14:00
Geel Wit JO19-1
-
fc Harlingen JO19-1
veld 1
regulier
16-10-2022
10:30
Friesland 3
-
fc Harlingen 4
veld 1 Frl
regulier
16-10-2022
12:00
ONB 3
-
fc Harlingen 2
veld 1
regulier
16-10-2022
13:00
LSC 1890 5
-
fc Harlingen 3
Veld 2
regulier
16-10-2022
14:00
Tijnje 1
-
fc Harlingen 1
veld 1
regulier
23-10-2022
14:00
Blauwhuis 2
-
fc Harlingen 4
veld 1
regulier
29-10-2022
12:15
Scharnegoutum'70 VR1
-
fc Harlingen VR1
veld 1 - Vakgarage Anne Knol
regulier
30-10-2022
09:00
fc Harlingen 4
-
LSC 1890 5
veld 2
regulier
30-10-2022
10:30
fc Harlingen 3
-
Nicator 2
veld 1
regulier
30-10-2022
11:00
fc Harlingen 2
-
SC Emmeloord 3
veld 2
regulier
30-10-2022
14:00
fc Harlingen 1
-
De Sweach 1
veld 1
regulier
04-11-2022
19:30
fc Harlingen 45+1
-
Beetgum 45+1
veld 1 B
regulier
04-11-2022
19:30
Hielpen VR30+1
-
fc Harlingen VR30+1
veld 1 A
regulier
04-11-2022
20:00
fc Harlingen VR30+1
-
Tzum VR30+1
veld 1 A
regulier
04-11-2022
20:30
v.v. Dronrijp 45+1
-
fc Harlingen 45+1
veld 1 B - Hoofdveld vv Dronrijp
regulier
04-11-2022
21:00
fc Harlingen 45+1
-
AVC 45+1
veld 1 B
regulier
04-11-2022
21:00
LSC 1890 VR30+1
-
fc Harlingen VR30+1
veld 1 A
regulier
04-11-2022
21:30
fc Harlingen VR30+1
-
vv Blauw Rood'20 VR30+1
veld 1 A
regulier
04-11-2022
21:30
Foarut 45+1
-
fc Harlingen 45+1
veld 1 A - Hoofdveld vv Dronrijp
regulier
05-11-2022
14:00
fc Harlingen VR1
-
S.F. Deinum VR1
veld 1
regulier
06-11-2022
10:30
Read Swart 2
-
fc Harlingen 2
veld 1
regulier
06-11-2022
10:30
LAC Frisia 1883 2
-
fc Harlingen 3
veld A
regulier
06-11-2022
11:00
Nicator 2
-
fc Harlingen 4
veld 1 - Nicator
regulier
06-11-2022
14:00
Nieuweschoot 1
-
fc Harlingen 1
veld 1
regulier
12-11-2022
14:30
Tzum VR1
-
fc Harlingen VR1
veld 1
regulier
13-11-2022
10:00
fc Harlingen 4
-
LAC Frisia 1883 2
veld 1
regulier
13-11-2022
10:00
fc Harlingen 3
-
Geel Wit 3
veld 2
regulier
13-11-2022
11:45
fc Harlingen 1
-
Terschelling 1
veld 1
regulier
13-11-2022
11:45
fc Harlingen 2
-
Renado 2
veld 2
regulier
18-11-2022
19:30
fc Harlingen VR30+1
-
vv Blauw Rood'20 VR30+1
Veld 1 B
regulier
18-11-2022
19:30
Foarut 45+1
-
fc Harlingen 45+1
veld 1 B
regulier
18-11-2022
20:00
fc Harlingen 45+1
-
v.v. Dronrijp 45+1
veld 1 B
regulier
18-11-2022
20:30
Hielpen VR30+1
-
fc Harlingen VR30+1
Veld 1 B
regulier
18-11-2022
20:30
AVC 45+1
-
fc Harlingen 45+1
veld 1 A
regulier
18-11-2022
21:00
fc Harlingen VR30+1
-
Tzum VR30+1
Veld 1 B
regulier
18-11-2022
21:00
fc Harlingen 45+1
-
Beetgum 45+1
veld 1 A
regulier
18-11-2022
21:30
LSC 1890 VR30+1
-
fc Harlingen VR30+1
Veld 1 A
regulier
20-11-2022
14:00
Blue Boys 1
-
fc Harlingen 1
veld 1
regulier
26-11-2022
14:30
ST BMJ VR2
-
fc Harlingen VR1
veld 1
regulier
27-11-2022
10:00
fc Harlingen 4
-
Warga 3
veld 1
regulier
27-11-2022
10:30
fc Harlingen 3
-
MKV'29 4
veld 2
regulier
27-11-2022
12:00
fc Harlingen 2
-
FC Oldemarkt 2
veld 1
regulier
27-11-2022
14:00
fc Harlingen 1
-
Warga 1
veld 1
regulier
02-12-2022
19:30
fc Harlingen VR30+1
-
LSC 1890 VR30+1
veld B B
regulier
02-12-2022
19:30
v.v. Dronrijp 45+1
-
fc Harlingen 45+1
veld 1 A
regulier
02-12-2022
20:00
fc Harlingen 45+1
-
AVC 45+1
veld 1 A
regulier
02-12-2022
20:30
Hielpen VR30+1
-
fc Harlingen VR30+1
veld B B
regulier
02-12-2022
21:00
fc Harlingen VR30+1
-
Tzum VR30+1
veld B B
regulier
02-12-2022
21:00
Beetgum 45+1
-
fc Harlingen 45+1
veld 1 A
regulier
02-12-2022
21:30
fc Harlingen 45+1
-
Foarut 45+1
veld 1 A
regulier
02-12-2022
21:30
vv Blauw Rood'20 VR30+1
-
fc Harlingen VR30+1
veld B A
regulier
03-12-2022
10:30
ST Dronrijp/Foarut VR2
-
fc Harlingen VR1
veld 4 HV Foarut - Hoofdveld vv Foarut
regulier
04-12-2022
10:30
fc Harlingen 3
-
Oosterlittens 3
veld 1
regulier
04-12-2022
10:45
MKV'29 4
-
fc Harlingen 4
veld 2 MKV
regulier
04-12-2022
11:30
Wacker 2
-
fc Harlingen 2
veld 1
regulier
04-12-2022
14:00
Thor 1
-
fc Harlingen 1
veld 1 - Kunstgras
regulier
10-12-2022
14:00
fc Harlingen VR1
-
ST CVO/Ouwe Syl VR1
veld 1
regulier
11-12-2022
10:00
fc Harlingen 4
-
fc Harlingen 3
veld 1
regulier
11-12-2022
11:00
fc Harlingen 2
-
Oosterlittens 2
veld 2
regulier
11-12-2022
14:00
fc Harlingen 1
-
Black Boys 1
veld 1
regulier
28-01-2023
14:00
fc Harlingen VR1
-
SC Bolsward VR3
veld 1
regulier
29-01-2023
10:30
Warga 3
-
fc Harlingen 3
veld 1
regulier
29-01-2023
11:00
Geel Wit 3
-
fc Harlingen 4
veld 1
regulier
29-01-2023
12:00
FC Burgum 1 (zon)
-
fc Harlingen 2
veld 2
regulier
04-02-2023
14:00
fc Harlingen VR1
-
Mulier VR1
veld 1
regulier
05-02-2023
11:00
Oosterlittens 3
-
fc Harlingen 4
veld 1 - Hoofd
regulier
05-02-2023
11:30
Terschelling 2
-
fc Harlingen 2
veld 2
regulier
05-02-2023
14:00
Nieuw Roden 1
-
fc Harlingen 1
veld 1
regulier
05-02-2023
14:00
Blauwhuis 2
-
fc Harlingen 3
veld 1
regulier
11-02-2023
14:30
ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1
-
fc Harlingen VR1
veld 1
regulier
12-02-2023
10:00
fc Harlingen 4
-
Blauwhuis 2
veld 1
regulier
12-02-2023
11:00
fc Harlingen 2
-
Gorredijk 3
veld 2
regulier
12-02-2023
12:00
fc Harlingen 3
-
FVC 2
veld 1
regulier
Datum
Tijd
Thuis
-
Uit
Uitslag
Soort
26-09-2022
19:00
Leovardia MO13-1
-
fc Harlingen MO13-1
4 - 1
regulier
28-09-2022
19:30
fc Harlingen MO17-1
-
Hardegarijp MO17-1
0 - 1
regulier
28-09-2022
19:30
MKV'29 JO17-1
-
fc Harlingen JO17-1
7 - 0
regulier
29-09-2022
20:00
St.Annaparochie JO19-1
-
fc Harlingen JO19-1
1 - 0
regulier
01-10-2022
08:30
SC Berlikum JO14-1
-
fc Harlingen JO14-1
3 - 1
regulier
01-10-2022
08:45
Scharnegoutum'70 JO11-2
-
fc Harlingen JO11-1
regulier
01-10-2022
09:45
MKV'29 MO13-1
-
fc Harlingen MO13-1
12 - 0
regulier
01-10-2022
10:00
fc Harlingen JO17-1
-
Blauw Wit '34 JO17-2
0 - 3
regulier
01-10-2022
10:30
SJO DFC MO15-1
-
fc Harlingen MO15-1
1 - 1
regulier
01-10-2022
11:30
Harlingen JO12-1JM
-
Oosterlittens JO12-1
4 - 1
regulier
02-10-2022
10:00
Gorredijk 3
-
fc Harlingen 2
3 - 3
regulier
02-10-2022
10:30
FVC 2
-
fc Harlingen 3
2 - 1
regulier
02-10-2022
14:00
Zevenhuizen 1
-
fc Harlingen 1
1 - 2
regulier
Sponsoren