fc Harlingen VR1

5e klasse
Het team

*Let op: alle selecties zijn onder voorbehoud. Eventuele wijzigingen zullen zsm worden doorgevoerd

NaamPositie
Nicky DijkstraVerdediger
Deveny van der KooiKeeper
Ashley NautaAanvaller
Sjoukje van der TolVerdediger
Sabine van der VeerVerdediger
Inez WijkstraAanvaller
Nikki KimpAanvaller
Seryna Kalksma-
Julia IJdemaAanvaller
Lizzy LigthartMiddenvelder
Savannah Terpstra-
Maria BrouwerMiddenvelder
Ilona SchreurVerdediger
Arwen KuipersMiddenvelder
Romy SalverdaMiddenvelder
Corry GjaltemaAanvaller
Gwen MetzNull
Iris OuthuyseNull
Ingrid HoekstraMiddenvelder
Sponsoren
Trainer
Peter Outhuyse06-53314997
Trainer
Roy Dijkstra06 - 295544380517-415866
Leider
Ronald Brandes06-28916240
Verzorgster
Ingrid Hoekstra06-48933054
Assistent-scheidsrechter
Brian Zeilmaker06-27225152
Data
Trainingen
maandag19:45 - 21:00Veld B1-Ballenvak 4-Kleedkamer 1
woensdag19:45 - 21:00Veld B1-Ballenvak 4-Kleedkamer 1
Gerelateerd nieuws
We hebben helaas geen gerelateerd nieuws kunnen vinden.nieuwspagina
#
Team
G
GW
GL
V
DPV
DPT
DS
P
1
SC Twijzel VR1
3
3
0
0
10
2
8
9
2
Friese Boys VR1
3
2
1
0
9
5
4
7
3
ST BMJ VR2
3
2
1
0
7
3
4
7
4
fc Harlingen VR1
4
2
1
1
13
7
6
7
5
Tzum VR1
4
2
1
1
8
2
6
7
6
ST WWS/Warga VR1
5
2
0
3
14
16
-2
6
7
ST Wardy/Birdaard/Marrum VR2
3
0
3
0
6
6
0
3
8
SJO Broekster Walden VR2
2
0
1
1
5
8
-3
1
9
VCR VR1
1
0
0
1
2
4
-2
0
10
Beetgum VR2
2
0
0
2
3
11
-8
0
11
WTOC VR2
4
0
0
4
1
14
-13
0
Datum
Tijd
Thuis
-
Uit
Veld
Soort
03-10-2022
19:30
fc Harlingen VR1
-
ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1
veld 2
regulier
08-10-2022
14:30
Waterpoort Boys VR1
-
fc Harlingen VR1
veld 1
regulier
15-10-2022
14:00
fc Harlingen VR1
-
ST WWS/Warga VR1
veld 1
regulier
29-10-2022
12:15
Scharnegoutum'70 VR1
-
fc Harlingen VR1
veld 1 - Vakgarage Anne Knol
regulier
05-11-2022
14:00
fc Harlingen VR1
-
S.F. Deinum VR1
veld 1
regulier
12-11-2022
14:30
Tzum VR1
-
fc Harlingen VR1
veld 1
regulier
26-11-2022
14:30
ST BMJ VR2
-
fc Harlingen VR1
veld 1
regulier
03-12-2022
10:30
ST Dronrijp/Foarut VR2
-
fc Harlingen VR1
veld 4 HV Foarut - Hoofdveld vv Foarut
regulier
10-12-2022
14:00
fc Harlingen VR1
-
ST CVO/Ouwe Syl VR1
veld 1
regulier
28-01-2023
14:00
fc Harlingen VR1
-
SC Bolsward VR3
veld 1
regulier
04-02-2023
14:00
fc Harlingen VR1
-
Mulier VR1
veld 1
regulier
11-02-2023
14:30
ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1
-
fc Harlingen VR1
veld 1
regulier
18-02-2023
14:00
fc Harlingen VR1
-
Waterpoort Boys VR1
veld 1
regulier
11-03-2023
12:30
ST WWS/Warga VR1
-
fc Harlingen VR1
veld 1
regulier
18-03-2023
14:00
fc Harlingen VR1
-
Scharnegoutum'70 VR1
veld 1
regulier
25-03-2023
10:30
S.F. Deinum VR1
-
fc Harlingen VR1
veld 1
regulier
01-04-2023
14:00
fc Harlingen VR1
-
Tzum VR1
veld 1
regulier
15-04-2023
14:30
SC Bolsward VR3
-
fc Harlingen VR1
veld A 4 kwart velden
regulier
22-04-2023
14:00
fc Harlingen VR1
-
ST BMJ VR2
veld 1
regulier
13-05-2023
14:00
fc Harlingen VR1
-
ST Dronrijp/Foarut VR2
veld 1
regulier
20-05-2023
11:00
ST CVO/Ouwe Syl VR1
-
fc Harlingen VR1
veld 1
regulier
Datum
Tijd
Thuis
-
Uit
Uitslag
Soort
#
Team
G
GW
GL
V
DPV
DPT
DS
P
1
Zeerobben VR1
1
1
0
0
3
2
1
3
2
fc Harlingen VR1
1
0
0
1
2
3
-1
0
Sponsoren