Nieuws Blijf altijd op de hoogte

Uitnodiging vrijwilligersavond fc Harlingen

28-05-2018

De inzet van onze vrijwilligers is onmisbaar om onze jeugd en senioren doordeweeks en op zaterdag en zondag te kunnen laten voetballen. Wij willen onze vrijwilligers daarom hartelijk bedanken voor hun inzet het afgelopen jaar!

Door de inzet van o.a. trainers, leiders, verzorgers, vlaggers, scheidsrechters, keuken- en barpersoneel, consuls, onderhoudsvrijwilligers, activiteitenvrijwilligers, omroepers, bestuursleden, webmasters en al die andere vrijwilligers hebben wij het afgelopen seizoen weer fantastisch gedraaid.

Als dank willen wij alle vrijwilligers van harte uitnodigen voor de vrijwilligersavond op vrijdag 1 juni a.s. vanaf 17.00 uur.

Het bestuur heeft getracht iedereen zoveel mogelijk persoonlijk te bereiken. Mocht de uitnodiging je (nog) niet bereikt hebben, dan kan je deze uitnodiging als zodanig beschouwen. Eventuele partner is uiteraard ook van harte welkom!

Sponsoren