Nieuws Blijf altijd op de hoogte

Spaar Jeugd Sponsor Munten voor onze club

08-02-2024

Steun fc Harlingen met de Poiesz Jeugd Sponsor Actie. Dat is winst voor ons en euro’s voordeel voor jou! Doe de Jeugd Sponsor Munten die je ontvangt bij je boodschappen in de koker van onze vereniging bij de Poiesz supermarkt in Harlingen.

Hoe meer Jeugd Sponsor Munten in de koker worden gestopt van fc Harlingen, hoe meer sponsorgeld aan het eind van de actie door Poiesz supermarkten wordt uitgekeerd. Het sponsorgeld komt ten goede aan de jeugd van onze vereniging.

Jeugd Sponsor Munten krijgt u gratis bij de kassa van alle Poiesz supermarkten. De koker voor de Jeugd Sponsor Munten van fc Harlingen is te vinden bij de Poiesz supermarkt in Harlingen.
De Jeugd Sponsor Actie loopt van maandag 12 februari t/m 7 april 2024 bij Poiesz supermarkten.

Sponsoren