
De trainersstaf voor JO17-1 is rond: Jens van Sluis (R) en Jarno Attema (L) nemen volgend seizoen de leiding over het team.
Jens van Sluis (23) is geen onbekende in de regio. Hij heeft het CIOS niveau 4 afgerond met de specialisatie trainer/coach en begint volgend schooljaar aan de Pabo-opleiding aan NHL Stenden. Ondanks zijn jonge leeftijd brengt hij al flink wat ervaring mee. Sinds zijn 14e is hij actief als trainer, begonnen bij Zeerobben, waar hij verschillende jeugdteams onder zijn hoede had. Zo trainde hij onder andere de JO13-1 en JO15-1, en was hij twee jaar assistent-trainer van de JO17-1.
Ook als speler was Jens actief op niveau. Hij speelde drie jaar in het eerste elftal van fc Harlingen, maar moest noodgedwongen stoppen door een knieblessure. Inmiddels is hij voorzichtig op de weg terug en sluit hij aan bij het 4e en 2e elftal.
Jarno Attema (23) zal Jens ondersteunen als assistent-trainer. Samen willen ze het team op individueel en collectief vlak verder ontwikkelen. “We willen spelers helpen beter te worden en tegelijk als team mooie stappen maken. En als daar ook goede prestaties uitkomen, is dat natuurlijk mooi meegenomen,” aldus het nieuwe trainersduo.
Met Jens en Jarno heeft JO17-1 twee enthousiaste en gedreven trainers. Heel veel succes en plezier mannen!