Nieuws Blijf altijd op de hoogte

Goed nieuws van de jeugdafdeling

12-05-2022

Goed nieuws van de jeugdafdeling. De jeugdcommissie heeft de trainersstaf voor het komende seizoen rond. Een flinke uitdaging als je bedenkt dat er maar liefst 12 teams voorzien moeten worden van één of meerdere trainers. Maar de ongeveer 29 tellende trainersgroep is verdeeld en hebben zin in het nieuwe en hopelijk volledig voetbalseizoen!

We kunnen het niet vaak genoeg benadrukken hoe blij wij als jeugdcommissie zijn met onze vrijwilligers die zich ook het komend seizoen weer inzetten om alle teams te laten voetballen. Ben je enthousiast (geworden) en wil je onderdeel uitmaken van onze jeugdafdeling als vrijwilliger, stuur dan een mail naar jeugdvoorzitter@fc-harlingen.nl

 

 

Volg ons via de socials

Sponsoren