• Nieuw trainersduo bij MO17-1

    13 jun 2026
  • Fc Harlingen verwelkomt komend seizoen een nieuw trainersduo bij de MO17-1. Nicky Dijkstra en Thomas Stoter nemen samen de leiding over de groep en starten met veel enthousiasme aan deze nieuwe uitdaging.

    Nicky Dijkstra, speelster van Vrouwen 1, maakt daarmee een mooie stap binnen de club. Naast haar eigen rol als speelster wil zij haar ervaring graag delen met de jeugd.

    Het lijkt me leuk om jonge meiden beter te maken en mijn ervaring vanuit Vrouwen 1 mee te geven,” aldus Nicky. Naast het voetbal volgt zij de opleiding Verpleegkunde. Inmiddels heeft zij al kennisgemaakt met de groep en zijn de eerste trainingen richting het nieuwe seizoen al afgewerkt.

    Ook Thomas Stoter is geen onbekende binnen fc Harlingen. Afgelopen seizoen stond hij samen met Robert van der Zee voor de JO8. Komend seizoen maakt hij de overstap naar MO17-1.

    De klik met de groep is goed en ik heb er veel zin in. We hebben al twee trainingen achter de rug en ik kijk uit naar wat we samen kunnen bereiken,” vertelt Thomas.

    Met de start van de voorbereiding is het nieuwe seizoen inmiddels in gang gezet. Fc Harlingen wenst Nicky en Thomas veel succes en plezier bij MO17-1.