Walking Football

Het team

*Let op: alle selecties zijn onder voorbehoud. Eventuele wijzigingen zullen zsm worden doorgevoerd

NaamPositie
Age Tichelaar-
Ubbo Posthuma-
Guus van Hurck-
Klaas v.d. Hoek-
Teake Koster-
Bart Mesken-
Fedde van der Tol-
Folly Bijlsma-
Frans Hoekstra-
Gerard Schuijl-
Harry Greve-
Jan Toering-
Jan Volbeda-
Jan Willem Veenendaal-
Joop Sapucua-
Jos Poos-
Karst van der Heide-
Ludwig Seerden-
Martien Haak-
Max van den Broek-
Piet Kuiken-
Ria Grobbe-
Roel Goudberg-
Romke Keur-
Siem Rumping-
Simon de Groot-
Stijn Kooiman-
Ton Damsma-
Wiep van der Meulen-
Sponsoren
Trainer
Patrick Oosting06-10462490
Data
Trainingen
woensdag10:00 - 11:30Veld B1 - ballenvak 15 - kleedkamer 7
Gerelateerd nieuws
We hebben helaas geen gerelateerd nieuws kunnen vinden.nieuwspagina
#
Team
G
GW
GL
V
DPV
DPT
DS
P
Datum
Tijd
Thuis
-
Uit
Veld
Soort
02-10-2021
08:45
SJO DFC JO8-1
-
fc Harlingen JO8-1
Veld 1 achter links
regulier
02-10-2021
10:00
fc Harlingen JO11-1
-
SJO Arum/Stormvogels '64 JO11-2
veld 3
regulier
02-10-2021
10:00
AVV JO10-1
-
fc Harlingen JO10-1
veld 1
regulier
02-10-2021
10:30
fc Harlingen JO14-1
-
FVC JO14-2
veld 1
regulier
02-10-2021
11:15
SJO DFC JO12-2
-
Harlingen JO12-1JM
Veld 1 achter
regulier
02-10-2021
11:30
Blauw Wit '34 MO11-1
-
fc Harlingen MO11-1
veld 2 BW
regulier
02-10-2021
11:55
fc Harlingen MO17-1
-
Gorredijk MO17-1
veld 1
regulier
02-10-2021
13:30
fc Harlingen JO15-1
-
Scharnegoutum'70 JO15-1
veld 1
regulier
02-10-2021
15:00
fc Harlingen JO17-1
-
S.F. Deinum JO17-1
veld 1
regulier
02-10-2021
15:00
Scharnegoutum'70 VR1
-
fc Harlingen VR1
veld 1
regulier
03-10-2021
10:00
fc Harlingen 4
-
MKV'29 5
veld 2
regulier
03-10-2021
10:30
fc Harlingen 5
-
FVC 3
veld 1
regulier
03-10-2021
13:00
fc Harlingen 3
-
Blauwhuis 2
veld 1
regulier
03-10-2021
14:00
MKV'29 1
-
fc Harlingen 1
veld 1 MKV
regulier
09-10-2021
09:00
Oosterlittens MO11-1
-
fc Harlingen MO11-1
veld 1
regulier
09-10-2021
09:00
SJO Arum/Stormvogels '64 JO17-1
-
fc Harlingen JO17-2
veld 1
regulier
09-10-2021
09:15
AVC JO11-1
-
fc Harlingen JO11-1
veld 2
regulier
09-10-2021
10:00
Harlingen JO12-1JM
-
Zeerobben JO12-3
veld 3
regulier
09-10-2021
10:00
fc Harlingen JO10-1
-
Zeerobben JO10-3
veld 1
regulier
09-10-2021
10:20
Zeerobben JO8-2
-
fc Harlingen JO8-1
veld D
regulier
09-10-2021
10:30
fc Harlingen JO14-1
-
Zwaagwesteinde JO14-1
veld 2
regulier
09-10-2021
10:30
ST SDS/Nijland JO17-1
-
fc Harlingen JO17-1
veld 2
regulier
09-10-2021
14:30
fc Harlingen VR1
-
HJSC VR1
veld 2
regulier
10-10-2021
10:00
Akkrum 3
-
fc Harlingen 3
veld B
regulier
10-10-2021
10:00
vv Sneek Wit Zwart 4
-
fc Harlingen 4
veld 1
regulier
10-10-2021
10:30
fc Harlingen 5
-
Geel Wit 3
veld 1
regulier
10-10-2021
11:00
FVC 2
-
fc Harlingen 2
veld 4 BW
regulier
10-10-2021
14:00
fc Harlingen 1
-
Nicator 1
veld 1
regulier
15-10-2021
19:30
vv Blauw Rood'20 35+1
-
fc Harlingen 35+1
veld 1
regulier
15-10-2021
20:00
fc Harlingen 35+1
-
Tzum 35+1
veld 1
regulier
15-10-2021
20:00
Zeerobben 45+1
-
fc Harlingen 45+1
veld A
regulier
15-10-2021
20:30
fc Harlingen 45+1
-
Foarut 45+1
veld A
regulier
15-10-2021
21:00
Beetgum 45+1
-
fc Harlingen 45+1
veld A
regulier
15-10-2021
21:30
fc Harlingen 45+1
-
v.v. Dronrijp 45+1
veld A
regulier
15-10-2021
21:30
fc Harlingen 35+1
-
Arum 35+1
veld 1
regulier
15-10-2021
21:30
Mulier 35+1
-
fc Harlingen 35+1
veld 1
regulier
16-10-2021
14:30
fc Harlingen JO17-1
-
SC Veenwouden JO17-1
veld 1
regulier
17-10-2021
10:00
fc Harlingen 4
-
Oosterlittens 4
veld 1
regulier
17-10-2021
11:15
fc Harlingen 2
-
Terschelling 2
veld 2
regulier
17-10-2021
14:30
Langweer 1
-
fc Harlingen 1
veld 1
regulier
23-10-2021
10:00
Nicator JO14-1JM
-
fc Harlingen JO14-1
veld 1 - Nicator
regulier
23-10-2021
10:45
Akkrum JO17-1
-
fc Harlingen JO17-1
veld B
regulier
23-10-2021
11:00
fc Harlingen JO15-1
-
SC Franeker JO15-1
veld 1
regulier
23-10-2021
11:00
fc Harlingen MO17-1
-
Akkrum MO17-1
veld 2
regulier
23-10-2021
13:00
fc Harlingen JO17-2
-
Zeerobben JO17-3
veld 1
regulier
24-10-2021
14:00
fc Harlingen 1
-
Warga 1
veld 1
regulier
30-10-2021
10:15
Blauw Wit '34 JO15-2
-
fc Harlingen JO15-1
veld 3 BW
regulier
30-10-2021
10:30
fc Harlingen JO14-1
-
VCR JO14-1
veld 1
regulier
30-10-2021
11:00
fc Harlingen MO17-1
-
CVVO MO17-1
veld 2
regulier
30-10-2021
12:00
Tzummarum JO17-1d
-
fc Harlingen JO17-2
veld 1
regulier
30-10-2021
14:30
fc Harlingen VR1
-
Tzum VR1
veld 2
regulier
31-10-2021
10:30
fc Harlingen 5
-
DTD 3
veld 1
regulier
31-10-2021
11:00
Akkrum 4
-
fc Harlingen 4
veld A
regulier
31-10-2021
12:00
Blauw Rood 3JM
-
fc Harlingen 3
veld 1
regulier
31-10-2021
14:00
Beetgum 1
-
fc Harlingen 2
veld 1
regulier
31-10-2021
14:30
Terschelling 1
-
fc Harlingen 1
veld 1
regulier
05-11-2021
19:30
fc Harlingen 35+1
-
Arum 35+1
veld 1
regulier
05-11-2021
19:30
vv Blauw Rood'20 VR1
-
fc Harlingen VR2
veld 2
regulier
05-11-2021
20:00
Beetgum 45+1
-
fc Harlingen 45+1
veld 1
regulier
05-11-2021
20:00
Vlielandse Sport Vereniging '31 VR1
-
fc Harlingen VR2
veld 2
regulier
05-11-2021
20:00
Mulier 35+1
-
fc Harlingen 35+1
veld 1
regulier
05-11-2021
20:30
fc Harlingen 45+1
-
Foarut 45+1
veld 1
regulier
05-11-2021
20:30
fc Harlingen VR2
-
Arum VR1
veld 2
regulier
05-11-2021
20:30
fc Harlingen 35+1
-
vv Blauw Rood'20 35+1
veld 1
regulier
05-11-2021
21:00
v.v. Dronrijp 45+1
-
fc Harlingen 45+1
veld 1
regulier
05-11-2021
21:30
fc Harlingen 45+1
-
Zeerobben 45+1
veld 1
regulier
05-11-2021
22:00
Tzum 35+1
-
fc Harlingen 35+1
veld 1
regulier
06-11-2021
10:30
fc Harlingen JO14-1
-
SJO Arum/Stormvogels '64 JO14-1
veld 1
regulier
06-11-2021
11:00
fc Harlingen JO15-1
-
ST Woudsend/De Walde JO15-1
veld 2
regulier
06-11-2021
12:00
LSC 1890 MO17-1
-
fc Harlingen MO17-1
Veld 2
regulier
06-11-2021
13:00
fc Harlingen JO17-2
-
Beetgum JO17-1
veld 1
regulier
06-11-2021
14:30
fc Harlingen JO17-1
-
Blauw Wit '34 JO17-3
veld 2
regulier
06-11-2021
14:30
ST BMJ VR2
-
fc Harlingen VR1
veld 2
regulier
07-11-2021
10:00
fc Harlingen 3
-
LAC Frisia 1883 2
veld 1
regulier
07-11-2021
10:00
fc Harlingen 4
-
LSC 1890 8
veld 2
regulier
07-11-2021
14:00
fc Harlingen 1
-
Zevenhuizen 1
veld 1
regulier
13-11-2021
14:30
fc Harlingen JO17-1
-
SJO DFC JO17-1
veld 1
regulier
19-11-2021
19:30
fc Harlingen VR2
-
Arum VR1
veld 1
regulier
19-11-2021
20:00
vv Blauw Rood'20 VR1
-
fc Harlingen VR2
veld 1
regulier
19-11-2021
20:00
Foarut 45+1
-
fc Harlingen 45+1
veld 1
regulier
19-11-2021
20:00
vv Blauw Rood'20 35+1
-
fc Harlingen 35+1
veld 1
regulier
19-11-2021
20:30
fc Harlingen VR2
-
Vlielandse Sport Vereniging '31 VR1
veld 1
regulier
19-11-2021
20:30
fc Harlingen 45+1
-
v.v. Dronrijp 45+1
veld 1
regulier
19-11-2021
20:30
fc Harlingen 35+1
-
Mulier 35+1
veld 1
regulier
19-11-2021
21:00
fc Harlingen 35+1
-
Arum 35+1
veld 1
regulier
19-11-2021
21:00
Beetgum 45+1
-
fc Harlingen 45+1
veld 1
regulier
19-11-2021
21:30
fc Harlingen 45+1
-
Zeerobben 45+1
veld 1
regulier
19-11-2021
22:00
Tzum 35+1
-
fc Harlingen 35+1
veld 1
regulier
20-11-2021
09:00
FVC JO14-2
-
fc Harlingen JO14-1
veld 5 FVC
regulier
20-11-2021
09:30
SJO Warga WWS JO15-1
-
fc Harlingen JO15-1
veld 1
regulier
20-11-2021
10:00
Leeuwarder Zwaluwen JO17-2
-
fc Harlingen JO17-2
veld 1 LWZ
regulier
20-11-2021
11:00
fc Harlingen MO17-1
-
V.V. Heerenveen MO17-2
veld 1
regulier
20-11-2021
12:00
FC Burgum JO17-2
-
fc Harlingen JO17-1
veld 6
regulier
20-11-2021
12:30
Oeverzwaluwen VR1
-
fc Harlingen VR1
veld 2
regulier
21-11-2021
10:00
fc Harlingen 3
-
Oosterlittens 3
veld 1
regulier
21-11-2021
10:30
fc Harlingen 5
-
FC Burgum 1 (zon)
veld 2
regulier
21-11-2021
10:30
vv Sneek Wit Zwart 2
-
fc Harlingen 4
veld 2
regulier
21-11-2021
12:00
fc Harlingen 2
-
Lemmer vv 2
veld 1
regulier
21-11-2021
14:00
SC Boornbergum'80 1
-
fc Harlingen 1
veld 1
regulier
27-11-2021
09:00
Zwaagwesteinde JO14-1
-
fc Harlingen JO14-1
veld 1
regulier
Datum
Tijd
Thuis
-
Uit
Uitslag
Soort
22-09-2021
18:30
SC Bolsward JO11-3
-
fc Harlingen JO11-1
2 - 5
regulier
24-09-2021
19:00
Arum VR1
-
fc Harlingen VR2
5 - 1
regulier
24-09-2021
19:30
fc Harlingen 35+1
-
Tzum 35+1
1 - 0
regulier
24-09-2021
19:30
Zeerobben 45+1
-
fc Harlingen 45+1
0 - 2
regulier
24-09-2021
19:30
Vlielandse Sport Vereniging '31 VR1
-
fc Harlingen VR2
regulier
24-09-2021
20:00
fc Harlingen 45+1
-
v.v. Dronrijp 45+1
2 - 1
regulier
24-09-2021
20:00
fc Harlingen VR2
-
vv Blauw Rood'20 VR1
0 - 0
regulier
24-09-2021
20:00
Mulier 35+1
-
fc Harlingen 35+1
0 - 0
regulier
24-09-2021
20:30
fc Harlingen 35+1
-
Arum 35+1
1 - 0
regulier
24-09-2021
21:00
Foarut 45+1
-
fc Harlingen 45+1
1 - 0
regulier
24-09-2021
21:30
fc Harlingen 45+1
-
Beetgum 45+1
0 - 1
regulier
24-09-2021
21:30
vv Blauw Rood'20 35+1
-
fc Harlingen 35+1
0 - 0
regulier
25-09-2021
09:45
Tzum JO12-1JM
-
Harlingen JO12-1JM
2 - 13
regulier
25-09-2021
10:00
fc Harlingen JO11-1
-
SJO Arum/Stormvogels '64 JO11-1
4 - 5
regulier
25-09-2021
10:30
Mulier JO15-1JM
-
fc Harlingen JO15-1
0 - 10
regulier
25-09-2021
10:30
Oosterlittens JO17-1
-
fc Harlingen JO17-1
1 - 2
regulier
25-09-2021
11:15
SJO Arum/Stormvogels '64 JO14-1
-
fc Harlingen JO14-1
8 - 2
regulier
25-09-2021
12:00
FC Wolvega MO17-1
-
fc Harlingen MO17-1
0 - 8
regulier
25-09-2021
12:45
SC Franeker JO17-3
-
fc Harlingen JO17-2
regulier
26-09-2021
10:30
Oldeboorn 2
-
fc Harlingen 3
1 - 3
regulier
26-09-2021
12:00
Friesland 5
-
fc Harlingen 4
11 - 2
regulier
26-09-2021
13:30
LSC 1890 4
-
fc Harlingen 2
7 - 0
regulier
26-09-2021
14:00
fc Harlingen 1
-
Bakkeveen 1
0 - 3
regulier
Sponsoren