fc Harlingen VR1

5e klasse
Het team

*Let op: alle selecties zijn onder voorbehoud. Eventuele wijzigingen zullen zsm worden doorgevoerd

NaamPositie
Marleen BergsmaKeeper
Ilse BoonstraAanvaller
Nicky DijkstraVerdediger
Tracey HelvrichMiddenvelder
Saskia Helvrich – KuperMiddenvelder
Ingrid HoekstraMiddenvelder
Julia IJdemaAanvaller
Sascha KimpVerdediger
Deveny van der KooiKeeper
Jessica KosterVerdediger
Demi de LoozeAanvaller
Ashley NautaAanvaller
Marjan SchuijlVerdediger
Sjoukje van der TolVerdediger
Sabine van der VeerVerdediger
Carmen VisserVerdediger
Danielle VisserAanvaller
Inez WijkstraAanvaller
Sponsoren
Trainer(wo)/coach
Evan van Sertima06-21862610
Trainer(ma)
Evan van Sertima06-21862610
Leider
Ronald Brandes06-28916240
Verzorgster
Ingrid Hoekstra
Assistent-scheidsrechter
Brian Zeilmaker06-27225152
Data
Trainingen
maandag19:45 - 21:15Veld B1 - kleedkamer 1 - ballenvak 4
woensdag19:45 - 21:15Veld B1 - kleedkamer 1 - ballenvak 4
Wedstrijd
zaterdag14:00 (kan van worden afgeweken)Veld B - kunstgras (kan van worden afgeweken)
Gerelateerd nieuws
We hebben helaas geen gerelateerd nieuws kunnen vinden.nieuwspagina
#
Team
G
GW
GL
V
DPV
DPT
DS
P
1
Beetgum VR1
18
16
1
1
93
27
66
49
2
AVC VR1
18
13
3
2
65
21
44
42
3
GAVC VR1
18
13
1
4
59
21
38
40
4
SDS VR1
18
11
1
6
68
29
39
34
5
fc Harlingen VR1
18
8
3
7
28
42
-14
27
6
Scharnegoutum'70 VR1
18
6
3
9
24
47
-23
21
7
SC Joure VR1
18
5
3
10
32
47
-15
18
8
St.Annaparochie VR2
18
3
1
14
28
71
-43
10
9
Mulier VR1
18
3
1
14
17
68
-51
10
10
Tzum VR1
18
2
3
13
7
48
-41
9
Datum
Tijd
Thuis
-
Uit
Veld
Soort
07-09-2019
14:15
Zeerobben VR1
-
fc Harlingen VR1
veld B
beker
14-09-2019
14:00
fc Harlingen VR1
-
Mulier VR1
veld 1
beker
21-09-2019
14:00
fc Harlingen VR1
-
Oudega VR1
veld 1
regulier
28-09-2019
12:00
SDS VR1
-
fc Harlingen VR1
veld 1
regulier
05-10-2019
12:00
NOK VR1
-
fc Harlingen VR1
veld 2
regulier
12-10-2019
14:00
fc Harlingen VR1
-
Zeerobben VR1
veld 1
regulier
26-10-2019
14:00
fc Harlingen VR1
-
ST Stiens/DTD VR3
veld 1
regulier
02-11-2019
14:30
GAVC VR1
-
fc Harlingen VR1
veld 3
regulier
09-11-2019
12:00
Mulier VR1
-
fc Harlingen VR1
veld 1
regulier
16-11-2019
14:00
fc Harlingen VR1
-
SWZ Boso Sneek VR2
veld 2
regulier
23-11-2019
15:45
QVC VR1
-
fc Harlingen VR1
veld 2
regulier
30-11-2019
15:00
ST Dronrijp/Foarut VR1
-
fc Harlingen VR1
veld 3
regulier
07-12-2019
14:00
fc Harlingen VR1
-
Scharnegoutum'70 VR1
veld 2
regulier
01-02-2020
14:00
Oudega VR1
-
fc Harlingen VR1
veld 1
regulier
08-02-2020
14:00
fc Harlingen VR1
-
GAVC VR1
veld 1
regulier
29-02-2020
12:15
Zeerobben VR1
-
fc Harlingen VR1
veld A
regulier
07-03-2020
14:00
fc Harlingen VR1
-
SDS VR1
veld 1
regulier
14-03-2020
14:00
fc Harlingen VR1
-
QVC VR1
veld 1
regulier
28-03-2020
14:30
ST Stiens/DTD VR3
-
fc Harlingen VR1
veld C
regulier
04-04-2020
14:00
fc Harlingen VR1
-
ST Dronrijp/Foarut VR1
veld 1
regulier
18-04-2020
15:00
SWZ Boso Sneek VR2
-
fc Harlingen VR1
veld 2
regulier
09-05-2020
14:00
fc Harlingen VR1
-
NOK VR1
veld 1
regulier
16-05-2020
14:00
fc Harlingen VR1
-
Mulier VR1
veld 1
regulier
23-05-2020
14:30
Scharnegoutum'70 VR1
-
fc Harlingen VR1
veld 2
regulier
Datum
Tijd
Thuis
-
Uit
Uitslag
Soort
#
Team
G
GW
GL
V
DPV
DPT
DS
P
1
AVC VR1
3
3
0
0
19
2
17
9
2
fc Harlingen VR1
3
2
0
1
9
8
1
6
3
VC Trynwalden VR1
3
1
0
2
10
12
-2
3
4
VCR VR1
3
0
0
3
2
18
-16
0
Sponsoren