fc Harlingen 1

3e klasse
Het team

*Let op: alle selecties zijn onder voorbehoud. Eventuele wijzigingen zullen zsm worden doorgevoerd

NaamPositie
Martin van Andel-
Nick van der Kooi-
Remko Zandberg-
Frank Claasz Coockson-
Bas Helfferich-
Egbert-Jan Panbakker-
Niels Vlottes-
Nils Podt-
Marco Zeilmaker-
Patrick van der Waard-
Yasin Faggouss-
Sven Dijkstra-
Siefko Jager-
Yorick Ypma-
Jorik Erents-
Jesse Mulder-
Arjan Outhuyse-
Youssef Aziz-
Leandro Diz-
Mateusz Ijpe-
Pier Zaagemans-
Sponsoren
Hoofdtrainer
Gerrie Schouwenaar
Leider
Syb Vogel06-221058130517-417187
Leider
Anthony van Andel06-25035787
Verzorger
Paulien Broekhuizen
Verzorger
Feico Douma
Data
Trainingen
dinsdag20:00 - 21:30Veld B1 - kleedkamer 1 - ballenvak 1
donderdag20:00 - 21:30Veld B1 - kleedkamer 1 - ballenvak 1
Wedstrijd
zondag14:00Veld A - gras
Gerelateerd nieuws
11aug
Fc Harlingen 1 klaar voor het nieuwe seizoen

Na de winst in de play-offs finale speelt fc Harlingen… lees verder

nieuwspagina
12jun
fc Harlingen 1 wint finale

fc Harlingen 1 wint finale OLDEHOLTPADE- Nadat diverse teams kampioenschappen… lees verder

nieuwspagina
#
Team
G
GW
GL
V
DPV
DPT
DS
P
1
Surhuisterveen 1
22
14
6
2
60
24
36
48
2
SC Boornbergum'80 1
22
14
5
3
57
25
32
47
3
Oosterlittens 1
22
12
4
6
46
32
14
40
4
Nieuweschoot 1
22
12
2
8
62
38
24
38
5
Warga 1
22
11
5
6
54
39
15
38
6
Irnsum 1
22
11
3
8
55
45
10
36
7
ONB 1
22
11
1
10
46
42
4
34
8
Terschelling 1
22
9
1
12
49
53
-4
28
9
Black Boys 1
22
7
3
12
29
42
-13
24
10
De Walden 1
22
4
8
10
24
38
-14
20
11
fc Harlingen 1
22
5
2
15
45
76
-31
17
12
Lemmer vv 1
22
1
2
19
16
89
-73
5
Datum
Tijd
Thuis
-
Uit
Veld
Soort
01-09-2019
14:00
fc Harlingen 1
-
S.F. Deinum 1
Veld A
beker
08-09-2019
14:00
VWC 1
-
fc Harlingen 1
veld 1
beker
15-09-2019
14:00
St.Annaparochie 1
-
fc Harlingen 1
veld 1
beker
22-09-2019
14:00
Warga 1
-
fc Harlingen 1
veld 1
regulier
29-09-2019
14:00
fc Harlingen 1
-
Bakkeveen 1
veld 1
regulier
06-10-2019
14:30
Terschelling 1
-
fc Harlingen 1
veld 1
regulier
13-10-2019
14:00
fc Harlingen 1
-
De Walden 1
veld 1
regulier
20-10-2019
14:00
Black Boys 1
-
fc Harlingen 1
veld 1
regulier
27-10-2019
14:00
fc Harlingen 1
-
Nicator 1
veld 1
regulier
03-11-2019
14:00
SC Boornbergum'80 1
-
fc Harlingen 1
veld 1
regulier
10-11-2019
14:00
fc Harlingen 1
-
MKV'29 1
veld 1
regulier
24-11-2019
14:30
SC Bolsward 1
-
fc Harlingen 1
veld D
regulier
01-12-2019
14:00
fc Harlingen 1
-
ONB 1
veld 1
regulier
08-12-2019
14:00
De Wilper Boys 1
-
fc Harlingen 1
veld 1
regulier
15-12-2019
14:00
fc Harlingen 1
-
Langweer 1
veld 1
regulier
26-01-2020
14:00
SC Joure 1
-
fc Harlingen 1
Veld A
regulier
02-02-2020
14:00
fc Harlingen 1
-
Warga 1
veld 1
regulier
09-02-2020
14:00
MKV'29 1
-
fc Harlingen 1
veld 1 MKV
regulier
16-02-2020
14:00
fc Harlingen 1
-
Terschelling 1
veld 1
regulier
08-03-2020
14:00
Bakkeveen 1
-
fc Harlingen 1
veld 1
regulier
15-03-2020
14:00
fc Harlingen 1
-
Black Boys 1
veld 1
regulier
22-03-2020
14:30
Langweer 1
-
fc Harlingen 1
veld 1
regulier
29-03-2020
14:00
fc Harlingen 1
-
SC Joure 1
veld 1
regulier
05-04-2020
14:00
ONB 1
-
fc Harlingen 1
veld 1
regulier
19-04-2020
14:30
Nicator 1
-
fc Harlingen 1
veld 1
regulier
26-04-2020
14:00
fc Harlingen 1
-
SC Boornbergum'80 1
veld 1
regulier
10-05-2020
14:00
fc Harlingen 1
-
SC Bolsward 1
veld 1
regulier
17-05-2020
14:00
De Walden 1
-
fc Harlingen 1
veld 1
regulier
24-05-2020
14:00
fc Harlingen 1
-
De Wilper Boys 1
veld 1
regulier
Datum
Tijd
Thuis
-
Uit
Uitslag
Soort
#
Team
G
GW
GL
V
DPV
DPT
DS
P
1
v.v. Dronrijp 1
3
3
0
0
12
1
11
9
2
Mildam 1
3
2
0
1
10
6
4
6
3
fc Harlingen 1
3
1
0
2
14
16
-2
3
4
AVV 1
3
0
0
3
3
16
-13
0
Sponsoren