fc Harlingen JO19-1

1e klasse
Het team

*Let op: alle selecties zijn onder voorbehoud. Eventuele wijzigingen zullen zsm worden doorgevoerd

NaamPositie
Aaron BouwhuisVerdediger
Frank van der WalVerdediger
Youri BoumaVerdediger
Ricardo WijbengaMiddenvelder
Jarno AttemaMiddenvelder
Ayrton DijkstraKeeper
Jorret den BreejenAanvaller
Lars SprietsmaAanvaller
Karim van der MeerVerdediger
Martijn HommingaVerdediger
Stijn NagelAanvaller
Hessel FaberVerdediger
Mark de GrootAanvaller
Wiepke ZondervanAanvaller
Daniƫl BleekerMiddenvelder
Stijn BosmaAanvaller
Lahcen FaggoussAanvaller
Jort AlbadaVerdediger
Sponsoren
Trainer
Klaas Bouma06-212119760517-415253
Assistent trainer
Rienk Wijbenga06-296030930517-419592
Leider
Rienk Wijbenga06-296030930517-419592
Data
Trainingen
dinsdag19:00 - 20:30Veld B1-Ballenvak 5-Kleedkamer 7
donderdag19:00 - 20:30Veld B1-Ballenvak 5-Kleedkamer 7
Gerelateerd nieuws
We hebben helaas geen gerelateerd nieuws kunnen vinden.nieuwspagina
#
Team
G
GW
GL
V
DPV
DPT
DS
P
1
Irnsum JO19-1
4
4
0
0
23
3
20
12
2
Minnertsga JO19-1
4
3
0
1
8
2
6
9
3
Waterpoort Boys JO19-1
2
2
0
0
5
3
2
6
4
S.F. Deinum JO19-1
3
2
0
1
11
6
5
6
5
SC Berlikum JO19-1
3
2
0
1
6
3
3
6
6
ST Terschelling/AVV JO19-1
3
1
1
1
11
5
6
4
7
LSC 1890 JO19-2
3
1
0
2
3
3
0
3
8
SC Franeker JO19-2
3
1
0
2
2
19
-17
3
9
SJO DFC JO19-1
4
1
0
3
7
12
-5
3
10
fc Harlingen JO19-1
4
1
0
3
5
12
-7
3
11
vv Sneek Wit Zwart JO19-2
4
1
0
3
6
14
-8
3
12
Scharnegoutum'70 JO19-1
3
0
1
2
5
10
-5
1
Datum
Tijd
Thuis
-
Uit
Veld
Soort
Datum
Tijd
Thuis
-
Uit
Uitslag
Soort
21-11-2020
09:30
SC Berlikum JO19-1
-
fc Harlingen JO19-1
regulier
28-11-2020
14:30
fc Harlingen JO19-1
-
Minnertsga JO19-1
regulier
05-12-2020
12:15
S.F. Deinum JO19-1
-
fc Harlingen JO19-1
regulier
12-12-2020
13:30
ST Terschelling/AVV JO19-1
-
fc Harlingen JO19-1
regulier
#
Team
G
GW
GL
V
DPV
DPT
DS
P
1
SDS JO19-1
3
3
0
0
18
2
16
9
2
fc Harlingen JO19-1
3
2
0
1
9
8
1
6
3
Waterpoort Boys JO19-1
3
1
0
2
6
12
-6
3
4
ST NOK/Bakhuizen JO19-1
3
0
0
3
5
16
-11
0
Sponsoren